Hoolivus on alus kliendi kaasamise aitamiseks, tema julgustamiseks ise aktiivselt osalema Visioon, missioon ja põhiväärtused
Asutusest      Teenused      Kontakt      

Visioon, missioon ja põhiväärtused

Missioon
OÜ Aarika missiooniks on kõne- ja arenguprobleemidega lastele kvaliteetsete teenuste osutamine professionaalsete spetsialistide poolt tuginedes kliendi individuaalsetele vajadustele.

 

Visioon
OÜ Aarika visiooniks on saada kõne ja arenguprobleemidega (k.a. käitumishäiretega) laste rehabilitatsioonikeskuseks, kus lastel on võimalik saada kompleksselt kõiki teenuseid ühes kohas, toetades sellega erivajadusega laste vanematel tööturule siirdumist või oma töökoha säilitamist.

 

Põhiväärtused
Kliendikesksus – lähtume kliendi soovidest, huvidest ja väärtustest, kaasame teda teenuse osutamise igas etapis. Klient on iseenda elu parim ekspert.
Innovaatilisus – oleme avatud uutele ideedele ja asutuse arengule. Rakendame maailmas tunnustatud teaduspõhiseid metoodikaid ja praktikaid.
Tulemuslikkus – oleme orienteeritud võimalikult positiivsete tulemuste saavutamisele läbi kliendi ja tema lähivõrgustiku motiveerimise ja juhendamise.
Professionaalsus – õpime ja arendame end pidevalt. Meie meeskonnal on head teoreetilised ja praktilised teadmised.
Avatus – oleme valmis informeerima personali, kliente, koostööpartnereid teenustest, tegevustest, uuendustest asutuses.
Hoolivus – hoolime oma patsientidest. Hoolime üksteisest. Hoolivus on alus kliendi kaasamise aitamiseks, tema julgustamiseks ise aktiivselt osalema.

Registreeru vastuvõtule siin või helista 56 29 6019; 6620068

VASTUVÕTT
Registreeru vastuvõtule kohapeal, helistades või e-maili teel E.-R. 9.00-17.00

KONTAKT
Rävala pst 8-C 110, 10143 Tallinn
E-mail
Kontaktnumbrid (+372) 5629 60 19;
6620068

Kodulehtede valmistamine aara.ee

Visioon, missioon ja põhiväärtused

Missioon OÜ Aarika missiooniks on kõne- ja arenguprobleemidega lastele kvaliteetsete teenuste osutamine professionaalsete spetsialistide poolt tuginedes kliendi individuaalsetele vajadustele Visioon OÜ Aarika visiooniks on saada kõne ja arenguprobleemidega (k

Visioon, missioon ja põhiväärtused

www.aarika.ee Copyright © 2014-2015 AARIKA OÜ